Dnes je Úterý, 17 Kvě 2022
Nachazite se v:    
Informace a služby PDF

1. Zabýváme se prodejem - koupí - pronájmem nemovitostí včetně komerčních objektů na základě zprostředkovatelských smluv v souladu s Obchodním zákonem a Občanským zákonem. K tomu poskytujeme kompletní realitní servis: profesionální zpracování nabídky - poptávky, jejich umístění na trh (inzerce v tisku, umístění na realitní servery a vlastní webové stránky). Celý servis je zahrnut do provize ve výši do 3% prodejní ceny nemovitosti.

2. Poskytujeme právní služby: zpracování jednotlivých smluv (smlouva o smlouvě budoucí, kupní smlouva, nájemní smlouvy jak na bytové prostory tak i nebytové, návrh vkladu do katastru apod.) Poskytujeme právní ochranu při provádění plateb za nemovitosti jak prodávajícímu, tak i kupujícímu. Kontrolujeme prodávané nemovitosti vzhledem k zástavním právům a věcným břemenům jiných subjektů v návaznosti na koupi nebo prodej nemovitosti. Cena našich právních služeb je zahrnuta do provize. V případě samostatného požadavku na zpracování jednotlivých smluv a dokumentů pro prodej nebo koupi nemovitosti, který provádí klient samostatně se cena pohybuje v polovině notářských nebo advokátních cen při stejné kvalitě služeb.

3. Obchodním zastoupením několika významných bank (Komerční banka, Česká spořitelna, Českomoravská hypotéční banka a Raiffeisen bank) zabezpečujeme možnost hypotéčního úvěru při koupi nemovitosti. Úrokové sazby a poplatky jsou závislé podle výběru banky dle současné nabídky na finančním trhu. Realitní kancelář již neúčtuje klientovi další poplatky nebo provize.

4. Obchodním zastoupením několika významných stavebních spořitelen (Stavební spořitelna České spořitelny - Buřinka, Českomoravská stavební spořitelna - Liška, Raiffeisen stavební spořitelna, Všeobecná stavební spořitelna Komerční banky - Modrá pyramida) umožňujeme klientům jak založení stavebního spoření, tak i čerpání úvěrů ze stavebního spoření i překlenovacího úvěrů pro potřeby pořízení nemovitosti. Úrokové sazby a poplatky jsou závislé podle výběru banky dle současné nabídky na finančním trhu. Realitní kancelář již neúčtuje klientovi další poplatky nebo provize.

5. Poskytujeme bezplatně právní poradenství ve vztahu k dani dědické, dani darovací a dani z převodu nemovitosti v souladu se Zákonem č. 357/1992 Sb. Také poradenství v oblasti koupě a prodeje realit poskytuje bezplatně.

6. Zajišťujeme provedení znaleckých posudků nemovitostí smluvními znalci jak pro potřeby uzavření jednotlivých úvěrů, ale také pro zaplacení daně z převodu nemovitosti podle výše uvedeného zákona v cenách obvyklých podle nemovitosti a výběru znalce.